Jak prodávat akcie na eToro?

Prodej majetku na eToro je snadný. Po přihlášení do platformy nebo do mobilní obchodní platformy stačí otevřít portfolio, vybrat nástroj, zvolit možnost prodat a uzavřít obchod.

Krok za krokem: Jak prodat akcie na eToro?

eToro

nabízí obchodování s akciemi bez poplatků.

Postupujte podle následujících kroků, abyste mohli prodávat akcie na eToro:

  1. Otevřete stránku etoro.com a přihlaste se do platformy
  2. Ve webové platformě nebo v mobilní obchodní platformě klikněte na své portfolio a vyberte položku, kterou chcete prodat
  3. Zavřete pozici a kupte něco jiného nebo se rozhodněte vybrat své peníze

Odmítnutí odpovědnosti za rizika

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investování do akcií a kryptoaktiv, tak i obchodování s CFD.

Odmítnutí odpovědnosti: CFD jsou složité nástroje a díky pákovému efektu s sebou nesou vysoké riziko rychlé ztráty peněz. 77 % účtů drobných investorů při obchodování s CFD u tohoto poskytovatele ztrácí peníze. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz.

Předchozí výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prezentovaná historie obchodování je kratší než 5 kompletních let a nemusí být dostatečným podkladem pro investiční rozhodnutí.

Obchodování s kopiemi je služba správy portfolia poskytovaná společností eToro (Europe) Ltd., která je autorizovaná a regulovaná Kyperskou komisí pro cenné papíry.

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní a ve Spojeném království neregulovaná. Žádná ochrana spotřebitele. Na zisky se může vztahovat daň.

eToro USA LLC nenabízí CFD a neposkytuje žádné záruky a nenese žádnou odpovědnost za přesnost nebo úplnost obsahu této publikace, kterou připravil náš partner s využitím veřejně dostupných informací o společnosti eToro, které nejsou specifické pro daný subjekt.

Názor a zkušenosti

Zatím jsme nezaznamenali žádné zkušenosti čtenářů s tímto brokerem. Napište Vaše zkušenosti pomocí formuláře níže!

Podělte se o zkušenosti